close
دانلود آهنگ جدید

پشتیبانی

موبایل

موبایل

ورود به حساب کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
آخرین ارسال های انجمن

دانلود کتاب الکترونیک اصول بازی شطرنج Chess
کد مطلب : 1020-367

http://up.fungram.ir/view/2282798/1682838676.jpg

کتاب اصول بازی شطرنج نوشته خلیل حسینی می باشد که در آن فراگیری اصول بازی شطرنج ارتقای سریع سطح توانایی از یک بازیکن مبتدی به یک بازیکن پیشرفته و حرفه ای را در پی داشته ودستیابی به مهارتهای فنی این بازی را میسر می گرداند؛ در غیر اینصورت یک بازیکن مبتدی برای اگاهی از این اصول و رسیدن به رتبه های بالاتر باید بازی های بیشماری را انجام دهد تا به اهمیت آنها پی ببرد . آموزش های حرفه ای شطرنج در واقع یک راه میانبر محسوب می شود که هر علاقه مندی را در مدت زمان کوتاه ی با مفاهیم اساسی و اصول اجتناب ناپذیر شطرنج آشنا می سازد.

در واتس اپ حرفه ای شوید!
کد مطلب : 452-541

خبر فوری: در صورتی که اخیرأ دو تیک آبی رنگ در ارسال پیام خود به دوستانتان مشاهده میکنید نگران نباشید.واتس اپ درحال تست ویژگی جدید خود است.در این ویژگی زمانیکه مخاطب پیام شما را با ورود به صفحه مکالمه باشما بخواند(همان ویژگی خوانده شدن پیام توسط مخاطب در viber) دو تیک آبی رنگ نمایش داده می شود.
نرم افزار واتس اپ یکی از بینظیر ترین نرم افزارهای ارتباطی می باشد که در کمترین زمان ممکن مخاطبین بیشماری را به خود جذب کرده است.درواقع باید واتس اپ را یک نرم افزار ارتباطی بی حاشیه دانست که به اصطلاح “سرش بکار خودش است!” پس از بررسی تخصصی نرم افزار واتس اپ در بخش بررسی(بررسی نرم افزار واتس اپ) در این مطلب تست اپ به شما حرفه ای شدن در واتس اپ را آموزش خواهد داد.همچنین با ورود به بخش بررسی میتوانید ا زطریق کافه بازار نرم افزار واتس اپ را دریافت و نصب نمایید.منظور از حرفه ای شدن چیست؟ منظور از حرفه ای شدن به تعبیر تست اپ تسلط کامل بر واتس اپ و پیشبینی رفتار شخص مقابلی است که با او توسط واتس اپ گفتگو می کنید! (آموزش های این مطلب با هدف اصلی یکسان سازی اطلاعات کاربران مبتدی دنیا اندروید با کاربران ثابت آن برنامه ریزی شده است تا درکمترین زمان ممکن کاربران مبتدی نحوه ارتباط با واتس اپ را آموزش ببینند که در این میان نکاتی برای کاربران حرفه ای نیز قرار دارد)دقت نمایید استفاده از این نرم افزارهای ارتباطی به قدری عمیق شده است که حتی برای موفق بودن در ارتباطی سالم توسط آن ها باید نحوه رفتار با نرم افزار را نیز آموخت.با تست اپ همراه باشید....

ادامه مطلب
نویسنده :
تاریخ انتشار : جمعه 28 آذر 1393 ساعت: 8:20
بزنم به تخته ، بزنم به تخته ، رنگ و روت وا شده ، شاد و شنگول شده ...
جوک و اس ام اس جدید روح را جلا و زندگی را زيبايی می بخشد ( ناپلون بناپارت )
جهت ترویج طنز و شادی و تفریح سالم در جامعه هر نوع کپی برداری ، بلند کردن ، کِش رفتن مطالب و تصاویر سایت آزاد میباشد .
کلیه حقوق مادی و معنوی با احتساب 8% مالیات ارزش افزوده ، 7 کیلو هزار

موضوعات
آهنگ پیشواز
آموزش و ترفند
متن های بلند
تکنولوژی
ترفند
بیت ها
کتاب
ads